Przejdź do stopki

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

Treść

Do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zgłoszono kilka zadań obejmujących teren naszej Gminy. Można się z nimi zapoznać na stronie: https://bo.malopolska.pl/
Aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego wystarczy mieć ukończony 16 rok życia i mieszkać w Małopolsce. Nie trzeba posiadać meldunku w Województwie Małopolskim.

Głosować można:
    - elektronicznie na stronie internetowej:  https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie
    poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do jednej z urn zlokalizowanych w punktach głosowania ustalonych przez Zarząd Województwa Małopolskiego,
   - korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem „Budżet Obywatelski” na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków; Agend Zamiejscowych w: Oświęcimiu (ul. Górnickiego 1, 32-600 Oświęcim), Tarnowie (al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów), Miechowie (ul. Warszawska 10, 32-200 Miechów), Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz), Nowym Targu (al. 1000-lecia 44, 34-400 Nowy Targ), Zakopanem (ul. Kościeliska 7, 34-500 Zakopane). Uwaga: decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub jednej z Agend Zamiejscowych.

W głosowaniu korespondencyjnym można w jednej przesyłce pocztowej przesłać więcej niż jedną wypełnioną kartę do głosowania pod warunkiem, że każda z przesłanych kart została podpisana własnoręcznie przez osobę głosującą (osobę, której dane osobowe zostały umieszczone na karcie) oraz została zabezpieczona przed przetwarzaniem danych osobowych przez osoby do tego nieupoważnione.
Każdy mieszkaniec województwa, o którym mowa w pkt 1, może oddać dwa głosy:
a) jeden na zadanie regionalne, m.innymi: OGW 35. Sprzęt Medyczny- Bezpieczna Małopolska Cz. II
b) jeden na zadanie ogólnowojewódzkie, m.inymi: MPD 12. Dzieci poznają województwo małopolskie.

Karta do głosowania: