1
2
3
4
5
Przejdź do stopki

Aktualności

Organizator wyścigu MAJKA GRAN FONDO informuje, że w niedzielę 9 czerwca 2024 r przez teren naszej gminy przejeżdżał będzie wyścig kolarski. Wystąpią utrudnienia w ruchu pomiędzy godz. 15.00 a 17.30 na trasie Góra Świętego Jana - Mstów (Zielona) - Krasne-Lasocice (2x)

Organizator Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów informuje, że w dniach 24, 25 i 26 maja przez teren Gminy Jodłownik przejeżdżał będzie wyścig kolarski. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu:

Strategia ta będzie dokumentem określającym długofalowy rozwój gminy oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów. Dokument umożliwi skorzystanie z nowych instrumentów polityki krajowej i regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. W związku z powyższym Urząd Gminy Jodłownik przygotowuje wstępne założenia i kierunki rozwoju gminy, które stanowić będą punkt wyjścia i bazę dla opracowania strategii. Istotne jest więc poznanie Państwa opinii w zakresie dalszego kierunku rozwoju Gminy Jodłownik.

Strategia Rozwoju Gminy Jodłownik na lata 2024–2030 będzie dokumentem strategicznym określającym długofalowy rozwój gminy oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” informuje, iż realizuje Operację Własną pn. „Inkubator dotacji - udzielenie informacji i wsparcie w pozyskaniu środków zewnętrznych”.

W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2024 r. przedłużono kolejne regulacje, które wspierają polskie rodziny. Dodatek osłonowy ma na celu zniwelować koszty energii, gazu i żywności, dla mniej zamożnych gospodarstw domowych.